İstanbul Medyum

İstanbul Medyum Zindan Hoca

Medyum, ruhlar alemi ile iletişime geçebildiğini ve ölülerle canlılar arasında iletişim kurabildiğini iddia eden kişi.[1] Türkçeye Fransızcadan geçen sözcüğün kökeni Latince medium (aracı) sözcüğüne dayanır.[1]

Spiritüalizm sözlüklerinde “dünyadaki bedenini terk etmiş ruhlarla irtibat kurarak onlardan aldıkları tesirleri çeşitli tezahürler halinde dünyaya yansıtan, psişik bakımdan duyarlı (hassas) kimselere (zihinsel medyumlar) ya da herhangi bir ruhsal irtibat söz konusu olmaksızın paranormal fenomenler ortaya koyabilen özel yeteneklere sahip kimselere (fiziksel medyumlar) verilen ad” olarak tanımlanabilir. Bu tanımdan da anlaşılabileceği gibi bir medyumun paranormal bir fenomen ortaya koymasında medyumun ruhundan diğer bir ruhun var olması şart değildir. Yani medyumun ruhundan diğer bir ruhun söz konusu olmadığı medyumnik tezahürlerin de olduğuna inanılır.

Spiritüalist anlayışa göre, medyumluk yeteneğine sahip olmak bir hüner değildir ve spiritüalist etik anlayışına göre, kişinin bu yeteneğini asla yanlış yollarda ya da çıkar amacı ile kullanmaması gerekir.

Neo-spiritüalist terminolojide medyumluk sadece psişik duyarlı olmaktan ibaret değildir; medyum, medyumluk hakkında yeteri kadar, görgü, bilgi ve tecrübeye sahip olmasının beraberinde, medyumluğun gereklerini, vazifelerini, sorumluluklarını yeteri kadar bilen ve uygulayan kimseye denir. Üstelik, medyumun gerekli olan niteliklere sahip olması da yetersizdir; o niteliklere medyumu transa sokan ve yönlendiren operatörün de sahip olması gerekir.

Medyumluk, medyumun ortaya koyduğu belirtilere göre ise fiziksel medyumluk ve zihinsel medyumluk olarak iki grupta ele alınır:

Fiziksel medyumluk materyalizasyon, demateryalizasyon, levitasyon, telekinezi gibi fiziksel oluşumların söz konusu olduğu paranormal fenomenleri kapsar.
Zihinsel medyumluk ise, bilgi alışverişinin söz konusu olduğu medyumluğu, yani medyumun söz ya da yazıyla bilgi aktarımını kapsar. Zihinsel medyumluk da kendi bünyesinde çeşitli gruplara ayrılır ki, bunlardan biri sezgisel medyumluktur.

Medyum Zindan Hoca’nın Yaptığı büyü Çeşitleri?

 Bağlama büyüsü

Bağlama büyüsü en fazla rağbet gören büyüler arasında bulunmaktadır. Bir kişiyi birisine bağlamak istiyorsanız medyum zindan hoca ile çalışabilirsiniz. Büyüler sonradan başka medyumlar tarafından bozulabilme ihtimali olduğu için kuvvetli bir medyum ile çalışmalısınız.

Bağlama büyüsü çok eski zamanlardan beri sık sık başvurulan büyülerden birisidir. Bu büyü araları bozulan eşler, sevgililer ve nişanlılar için yapılır. Ancak bağlama büyüsünün etkili bir sonuç verebilmesi için zamanında yapılmış olması gerekir ve doğru bir yöntem seçilmesi gerekir. Bu doğru yöntemi Medyum zindan hoca seçecektir.

Bağlama büyüsü çok eski zamanlardan beri yapıldığından hakkında bilinen pek çok şey vardır. Çok güvenilen bir büyü olduğu için; hocalardan, medyumlardan sık sık bu büyü yönteminin yapılması talep edilmektedir. Bağlama büyüsü ayrılma aşamasındaki çiftleri birbirlerine bağlama amacıyla yapılsa da; az da olsa araları iyi olan, mutlu ilişkiler için de yapılmaktadır. Burada bir önlem amacı vardır. İleride yaşanabilecek muhtemel problemlerden korunmak için bu büyüyü yaptıranların da sayısı çoktur.

Medyum zindan hoca tarafından yapılan bağlama büyüsü etkisini çok kısa bir zaman içerisinde de gösterebilirken bu süre uzun da sürebilmektedir. Bu büyüyü yapacak olan kişinin ilim bilgisine ve konunun durumuna da bağlıdır. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmak isteyen kişinin sabırla süreci beklemesi gerekiyor…

 Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü  bir hayli talep gören bir büyü türüdür ve Medyum Zindan Hoca pek çok aşk büyüsüsünü uzman bir biçimde yapar. Büyüleri de kara büyüler ve normal büyüler diye sınıflandıracak olursak aşk büyüsünün kara büyüler arasında olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabii ki bunu yaptırmak için insanların birden fazla nedeni olabilir.

Bu sebeplere sonra değineceğiz. Öncelikle aşk büyüsü yaptırmak isteyen bir şahıs bu büyüyü yaptırırken kesinlikle dikkatli olmalıdır. Eğer kendi başıma ben bu büyüyü yaptırırım düşüncesi içindeyseniz bu düşünceden bütünüyle kurtulmanız gerekir. Çünkü büyüler bu tarz şeyler değillerdir ve iyi bir medyum bulmadığınız sürece de yaptırmamanız gerektiğini öneri edebiliriz.

Eğer ki kararlıysanız ve aşk büyüsünü yaptırmak istiyorsanız çevrenizde daha öncesinden buna ihtiyaç duymuş, yaptırmış ve başarılı olmuş kişiler var ise onlardan yardım alarak bu işlemi yapabilirsiniz. Böylece riski en aza indirgemiş olursunuz. Çünkü kendisini her medyum diye tanıtan kişiye güvenmemelisiniz.

 Kaşık Büyüsü

Kaşık büyüsü en bilindik büyülerden bir tanesidir. İnsanlar bu büyüyü genelde sevdiğine kavuşmak isteyen insanlar veya birini sevgilisinden, karısından ayırmak isteyen insanlar yaptırır. Etkili bir büyüdür ve medyum Zindan Hoca tarafından da çok etkili bir şekil de yapılabilir. Yapıldığı günden bu yana en kısa sürece etkisini gösterir ve uzun seneler boyunca devam eder.

Ancak kişinin büyüyü bozmak istediği zamanlarda durum değişir. Kaşık büyüsü; tahta veya demir kaşıklara isim yazılması biçiminde yapılır ve tesiri çok kuvvetlidir. Kaşık büyüsünün etkisi hemen görüldüğü için, çok tesirli bir büyü olduğu için yapımı da biraz meşakkatlidir. Bu nedenle kaşık büyüsünün maliyeti diğer büyülere oranla daha yüksek olabilir.

Kaşık büyüsünün tarihi çok eski yıllara kadar uzanmaktadır. Eskiden beri yapılan çok meşhur bir büyüdür. Kaşık büyüsü için yapılma amacı çoğu zaman aşk işleridir. Aşk hayatında mutlu olamayan, sevdiği kişinin ilgisini kaybetmek, aşkın eskisi gibi heyecanlı gelmemesi gibi durumlarda medyum Zindan Hocaya başvuran insanlar yararlı sonuçlar elde edecektir. Bunun dışında bir diğer yapılma amacı ise; birbirini seven iki insanı ayırma amaçlıdır.

Büyü Bozma İşlemleri

Büyü bozma işlemleri medyumlara en çok danışılan işlemlerin başındadır. Medyumların yetenekleri yalnızca büyü yapmak, vefk yazmak ve muskalar hazırlamak değildir. Büyü gizemini koruyan bir bilim olarak kendisini saklarken, büyünün yapılması ve büyü bozma konularına da medyum Zindan Hocamız gibi medyumlar ara sıra açıklık getirmektedirler.

Akıllarda oluşan pek çok soru işareti de işini de ehil bir medyumla çalışıldığı zaman giderilmektedir. Medyum Zindan Hoca büyü bozma konusunda bize pek çok bilgi vererek yardımcı ve açıklayıcı olmaktadır. Büyü bozma işlemleri başlı başına güçlük derecesi yüksek işlemlerdir. Bir büyü her ne kadar basit görünse bile bozulması çok zor olabilmektedir. Bu nedenle insanların büyü bozma konusunda işinin ehli bir medyum ile çalışmaları son derece önemlidir.

Medyum Zindan Hoca büyü bozma alanında uzman olduğu bir çok insan tarafından bilinmektedir. Büyüler her ne kadar bozulamasın diye zor işlemler ile tılsımlanmış olsalar da Medyum Zindan Hoca gibi işinin ehli bir medyumun zorlu uğraşlarına değecek bir sonuç ile bozulmaları mümkündür. Ancak büyü bozmanın riski büyü yapmaktan daha zordur.

Büyü yapmak zaten başlı başına bir alem iken büyü bozmak ise samanlıkta iğne aramak gibi bir şeydir. Böyle bir durum zuhur etmiş ise kesinlikle evinizde sağdan soldan görme ve kulaktan duyma ritüeller yaparak büyü bozmaya çalışmamalısınız. Böyle bir hata sizler için geri dönüşü zor durumlara sebebiyet verebilir. Bu yüzden Medyum Zindan Hoca sizlere en doğru biçimde yardım edecektir…

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü ayrılan bireyleri tekrardan birleştirecek bir güce sahiptir. Çok yakın bir zaman önce sevgilinizden, nişanlınızdan veya eşinizden ayrılmış olabilirsiniz. Bu ayrılık acısına katlanamıyor, günleriniz geçmek bilmiyorsa, rüyanızda sık sık bu kişiyi görüyorsanız bir bunalım içerisindesiniz demektir. Tekrardan birleşebilmek adına tüm yolları denemiş fakat tüm yöntemler başarısızlıkla sonuçlanmış ise; geriye kalan tek yöntem geri getirme büyüsü olduysa yapmanız gerekli olan bazı şeyler vardır.

Öncelikle bulunduğunuz çevrede güvenilir, gerçek bir medyum bulmak zorundasınız. Bu medyum sizin isteklerinizi can kulağı ile dinlemeli, sorunlarınıza çok büyük bir empati duygusu ile yaklaşmalı, sorunlarınıza en daha sağlıklı çözümü bulabilmek adına çabalamalıdır. Geri getirme büyüsü yapan gerçek bir medyum; sizi sevdiğinize kavuşturabilir, sıkıntılı günlerinizi geride bırakabilmek adına size yardım edebilir. Geri getirme büyüsünün yapılış şekilleri Duruma Göre değişkenlik gösterebilmektedir. Yani sabit bir yöntem yoktur bu büyü için. Medyum Zindan Hoca sizlere mutlaka yardımcı olacaktır…

Detaylı Bilgi İçin Arayın. 0536 5498197

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.